درباره شرکت

در باره شرکت

             گروه صنعتی هوشمند آسیا (گصن پارس) با سرمایه گذاری مشترک شرکتهای دانش بنیان ایرانی و بلژیکی با تمرکز در زمینهICTدر سال 1372 تاسیس  گردید. محصولات این شرکت حاصل پژوهش های انجام شده در دانشگاه صنعتی امیر کبیر ( پلی تکنیک تهران ) و دانشگاه مونس ( پلی تکنیک ) بلژیک می باشد که با برخورداری از تیم های تحقیقاتی ایرانی و بلژیکی منجر به ثبت پتنت های بین المللی محصولات این گروه صنعتی گردیده است .

هرکدام از شرکتهای مختلف گروه صنعتی هوشمند آسیا درکاربردهای مختلف فناوری اطلاعات در زمينه های مختلف مهندسی فعاليت دارند که مهمترين آنها عبارتند از:

 

1- مديريت هوشمند ترافيک

مهمترين زمينه فعاليت شرکت در زمينه سيستمهای مديريت و کنترل هوشمند ترافيک است.

این گروه افتخار دارد دوربین های راداری  ثبت تخلفات سرعت نسل سوم استقراری که تنها تکنولوژی مورد استفاده در بزرگراه ها و مسیر های پر تردد کشور های صنعتی و اتحادیه اروپا می باشد را با بهترین کیفیت روز جهان و با کمترین قیمت ممکن در کشور عزیزمان طراحی و تولید نماید. اهداف درازمدت اين گروه عبارتست از:

- تلاش در کاهش تصادفات جاده ای به میزان 80% تا سال 1399

- کسب عنوان نشان برترین کار آفرین نمونه تا سال1396

- معرفی محصول و برند شرکت درمیان مجامع بین المللی ایمنی راههاوکاهش تصادفات جاده ای تا سال 1396

- حضور موفق در بازار داخلی و بین المللی به عنوان سازمان پیشتاز در کیفیت و نو آوری و دارنده دانش فنی در فعالیت های شرکت

- اهتمام در راستای افزایش ایمنی و کاهش تصادفات جاده ای در صنعت حمل و نقل جاده ای بمنظور ایجاد زیر ساختهای مناسب برای گسترش فرهنگ استفاده از ابزارITSبعنوان تکنولوژی مطمئن و برتردر بین سازمانهای ذیربط

- تاکید بر بهبود مستمر از طریق اصلاح فرآیندها و روشهای انجام کار با هدف جلب رضایت مشتریان

2- مديريت هوشمند ساختمان

3- تشخيص طبی بيماری قلبی کودکان